Avent Parní hrnec a mixér 4v1

Elektronika

S unikátním parním hrncem Avent připravíte lahodné pokrmy pro děti plné vitamínů a jiných nezbytně důležitých látek během několika málo chvil.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50098841

Parní hrnec s mixérem 4 v 1 značky Avent je ideální pomocník v kuchyni pro snadnou a rychlou přípravu jednoduchých a zdravých jídel pro děti. Avent parní hrnec umožňuje připravit stravu pro jakoukoli fázi odstavení dítěte - přístroj 4 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy zvládá každý krok procesu mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny, přes míchání přísad, po vytvoření směsi s malými kousky. Kromě funkce napařování jej můžete využít také k rozmrazování nebo ohřevu. Díky sekáčku a jeho praktické konstrukci jej navíc v mžiku přeměníte na silný mixér.

Jednoduchá příprava

AVENT Parní hrnec a mixér 4v1 vyniká zejména jednoduchou obsluhou, kterou zvládne naprosto každý. Stačí umístit vodu do příslušné nádržky a můžete začít napařovat. Vybrat si můžete hned z několika úrovní výkonu, který tedy můžete přizpůsobit tomu, jestli chcete pokrm pouze ohřát, nebo důkladně provařit.

Výkonný mixér

Po dokončení napařování stačí jednoduchým otočením vyjmout hlavní nádobu o objemu 1 000 ml, obrátit ji a opět zakotvit do základny. Nyní můžete jednoduše namixovat všechny potřebné ingredience na požadovanou konzistenci.

Snadná údržba

Mixovací nádobu i sekáček lze mýt v myčce nádobí. Jednoduché tak není jen vaření, ale i údržba tohoto modelu.

 

 

 

 

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.