Avent Sterilizátor parní elektrický 4v1

Elektronika

Parní elektrický sterilizátor Avent používá ke sterilizaci dětských lahví a jiných výrobků přirozenou páru, která zničí 99,9 % škodlivých bakterií bez použití chemikálií.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090060

Sterilizátor používá ke sterilizaci dětských lahví a jiných výrobků přirozenou páru, která zničí 99,9 % škodlivých bakterií bez použití chemikálií. Dokonalé řešení, které vám zaručí klid v duši, že všechny vaše dětské láhve a jiné výrobky jsou sterilní.

Funkce 4 v 1 přináší:

  • nastavení malé velikosti pro sterilizaci dudlíků.
  • konfiguraci střední velikosti pro sterilizaci odsávaček, talířů, nožů a vidliček pro batolata
  • konfiguraci velké velikosti pro sterilizaci 6 dětských lahví

Díky nastavitelné velikosti zaujme sterilizátor 4 v 1 v kuchyni minimum místa. Dodávaný koš na nádobí drží v myčce malé předměty pohromadě a umožňuje vám je všechny najednou přemístit do sterilizéru. Pojme až šest lahví Philips Avent Classic a Natural o objemu 330 ml, které mohou být sterilizovány zároveň. Kromě toho jej můžete použít na všechny dětské lahve se standardním i širokým hrdlem a na další dětské výrobky, jako jsou odsávačky a příslušenství. Proces sterilizace trvá 6 minut. Po této době se sterilizátor sám vypne. Přístroj je vybaven displejem, na kterém se zobrazuje průběh sterilizace. Indikuje také, zda jsou lahve již dostatečně vychladlé a lze je bezpečně vyjmout.

Hlavní vlastnosti:

  • sterilizátor s nastavitelným prostorem na dětské nádobí
  • rychlé a bezpečné použití
  • nezabírá místo v kuchyni

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.