Herbamedicus B17 Preventum 100 mg 75 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

365

Cena za 1 kus(tbl): 5 Kč

O produktu

Unikátní složení zaměřené na celkovou podporu imunitního systému a prevenci civilizačních onemocnění dále obsahuje betaglukany, hlívu ústřičnou a vitamín C. Receptura je obohacena o podpůrný bylinný komplex obsahující rakytník, který zmírňuje proces stárnutí a extrakty významných přírodních antioxidantů: acai berry, ženšenu, brusinky a borůvky. B17 Preventum obsahuje 1200 mg aktivního mixu v denní dávce.

  • Doplněk stravy s obsahem 100 mg "vitamínu" B17 (amygdalinu) v denní dávce (3 tobolky). Toto množství je obvykle považováno za vhodnou prevenci.
  • Obsahuje vitamín C (210 mg v denní dávce), betaglukany a hlívu ústřičnou.
  • Dále je obohacen o komplex extraktů léčivých rostlin (rakytník, acai berry, ženšen, borůvka, brusinka) s imunostimulačními a protizánětlivými účinky.
  • Unikátní složení podporuje imunitní systém a prevenci civilizačních onemocnění.
  • Snadné užívání: 2-3 tobolky denně po dobu 1-2 měsíců.
  • Obsah: 75 kapslí.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 2-3x denně před jídlem po dobu 1-2 měsíců. Kúru je možné během roku 2-3x opakovat.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potíží vzniklých při užívání přerušte kúru a poraďte se se svým lékařem.

Složení: meruňková jádra mletá, prášek hlívy ústřičné, želatina (tobolka), vitamín C, Beta D 1,3/1,6 Glucan, bylinný komplex: rakytník řešetlákový, extrakt kořene ženšenu, acai berry extrakt, extrakt borůvky, extrakt brusinky.

Obsah: 75 tobolek Hmotnost obsahu: 38 g ± 5%

Výrobce: Herbamedicus GmbH, 8027 Zürich, Switzerland Dovozce do EU: Herbamedicus, s.r.o., Ostružnická 325/6, 779 00 Olomouc, www.herbamedicus.cz, e-mail: herbamedicus@herbamedicus.cz, www.b17preventum.cz