Babybio Sladké brambory s perličkou a sušenými švestkami 260 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Maso-zeleninový příkrm Babybio pro děti od ukončeného 15. měsíce věku obsahuje suroviny vařené na páře, rozmělněné na větší kousky, které dětem pomohou s přechodem na běžnou stravu.
Skladem na e-shopu
105

Cena za 100 g: 40 Kč

O produktu

50140991

I v době, kdy vaše batole pomalu přechází na klasickou stravu, je velmi důležité dbát na pestrost surovin a jejich a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba tuto lahodnou kombinaci sladkých brambor, farmářské perličky a lahodných švestek, porcované na větší kousky, díky kterým váš strávník konečně zapojí zoubky. Tento příkrm je výborným způsobem, jak nabídnout nové autentické chutě dětem od ukončeného 15. měsíce. Navíc je balený v praktické misce s širkým otvorem, která je skvělá nejen na cesty, ale také pro nácvik samostatného stolování vašeho většího děťátka. 

Hlavní vlastnosti:

  • maso-zeleninový příkrm od ukončeného 15. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • větší kousky učí dítě jíst samostatně

Složení

Sladké brambory* 44 %, brambory*, voda z vaření, pyré* ze švestek 8 % (voda, švestky* 3,2 %), francouzská farmářská perlička* 8 %, mrkev*, řepkový a slunečnicový olej*, skořice*, bez zahušťovadel, bez přidané soli, bez mléka, bez lepku
*složky ekologického zemědělství

Použití

Příprava v horké vodě: misku ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko. Příprava v mikrovlnné troubě: propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.