Babyono Pleny mušelínové Supersoft 3 ks modré

Péče o dítě

Značka: BABYONO
Čtvercové mušelínové pleny Babyono Supersoft pro děti od narození mají všestranné využití při přebalování miminka, koupání i spánku.
Skladem na e-shopu
189

O produktu

50128903

Není všestrannějšího pomocníka v prvních měsících života dítěte, než jsou čtvrecové látkové pleny. Můžete je využít k přikrytí či zavinutí miminka již od narození, při přebalování jako podložku nebo první pomoc při malé nehodě. Během koupání poslouží jako osuška, při kojení jako krytí nebo ochrana ramene při odříhnutí. Můžete s nimi zakrýt korbičku kočárku, když miminko spinká a využijete je klidně i při polohování novorozence v postýlce. V neposlední řadě samozřejmě slouží i jako klasické látkové pleny do svrchních kalhotek, nebo jako široké balení, které ortopedi doporučují při nezralosti kyčlí.

Maximální komfort mušelínové tkaniny

Mušelín je dvouvrstvá tkanina ze 100% bavlny, která je extrémně měkká na dotek a neobvykle vzdušná. Jedná se o nejčistší, nejjednodušší a nejšetrnější materiál, který si zamilují maminky i děti již od narození. Lehká struktura tkaniny umožňuje mušelínu „dýchat“ a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, čímž brání přehřátí. Materiál je také velmi odolný, každým dalším praním se stává čímdál příjemnější, savější a jemnější. Dopřejte svému miminku to nejlepší, protože na tom, co přijde do kontaktu s jeho citlivou a jemnou pokožkou, nesmírně záleží!

Hlavní vlastnosti:

  • čtvercové mušelínové pleny
  • rozměr 70 x 70 cm
  • všestranné využití
  • něžný design
  • 3 ks v balení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.