BabyPanthen mast 100g

Zdravotnický prostředek

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Bariérová mast BabyPanthen je vysoce vhodná pro prevenci a ošetření opruzenin u kojenců. Dále je možné ji použít pro regeneraci popálenin, drobných zranění a oděrků, či během kojení k ošetření podrážděných bradavek.

 

Bariérová mast BabyPanthen je založena na bariérové funkci bílé vazelíny. Utvořená mechanická bariéra chrání pokožku před vnějšími vlivy, jako jsou dráždivé látky moči, stolice a zvýšená vlhkost. Pokožka se pod utvořenou bariérou snadněji a rychleji regeneruje, dochází ke zvýšení hydratace pokožky. Díky svému složení dokonale chrání postiženou oblast.

Pomocný D-panthenol pomáhá zvyšovat reparaci kožní bariéry, zabraňovat ztrátám vody, hydratovat. Oxid zinku napomáhá bariérové funkci.

Díky své konzistenci je přípravek dobře roztíratelný, vhodný k používání na místa, kde je potřeba zvýšená ochrana a rychlá regenerace podrážděné kůže. Je vhodný např. k péči o kojence, během kojení k ošetření bradavek, na oblast kolem nosu při nachlazení a k ošetření suché kůže se sklonem k praskání. Možné je i použití při ošetření opruzenin u dospělých např. v podpaží, rozkroku, v okolí rekta či preventivně tam, kde může dojít k tvorbě těchto projevů.

Použití:
Bariérovou mast naneste dle potřeby i několikrát denně na postižená místa v množství odpovídajícím ošetřované ploše. U kojenců aplikujte mast při každém přebalení na očištěnou pokožku. Po kojení potřete zlehka bradavku mastí.

Neužívat vnitřně. Uchovávejte v temnu a suchu při teplotě 5-25 °C. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PARABEN-FREE, PEG-FREE, PARFUME-FREE, SILICONE-FREE.

Neobsahuje chemické emulgační látky. Dermatologicky testováno. Přípravek není parfémován. Neužívat vnitřně. Přípravek je obvykle dobře snášen. Při případném výskytu neobvyklých reakcí se poraďte se svým lékařem.

Složení:
Bílá vazelína, tuk z ovčí vlny, čištěná voda, glyceryl stearát, cetearyl alkohol, slunečnicový olej, panthenol, oxid zinku, alkyl benzoát, kyselina isostearová, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Balení:
100 g

*Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky omezené při výdeji na lékařský předpis (recept) užívejte výhradně podle doporučení lékaře. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje nebo předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nabídka je časově omezená nebo do vyprodání zásob.

Zdroj: www.omega-pharma.cz

Parametry