Barny´s HypnoX® MELATONIN 30 kapslí

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

249

Cena za 100 g: 996 Kč

O produktu

Synergie melatoninu a bylinných extraktů pro kvalitní spánek. Dostatečný spánek je důležitý pro správné fungování a regeneraci organismu. Přípravek Barny´s HypnoX® MELATONIN oceníte při problémech s usínáním a s nedostatkem spánku, při pracovním stresu a psychické nepohodě. Využijete ho při práci na noční směny, při častém cestování se střídáním časových pásem nebo ve vyšším věku, kdy je častější výskyt nespavosti. Barny´s HypnoX® MELATONIN obsahuje extra silnou směs rostlinných extraktů, vitamínů skupiny B a melatoninu. Melatonin je hormon, který si organismus vytváří sám a jeho produkce s věkem klesá. Pomáhá kontrolovat biorytmus spánku a bdělosti.

Jak Barny´s HypnoX® MELATONIN působí?

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 1 mg melatoninu těsně před spaním). Melatonin také přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu- jet lag (příznivý účinek se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo).

Kozlík lékařský příznivě působí na spánek a usínání. Chmel otáčivý přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má uklidňující účinky, společně s mučenkou podporuje relaxaci a klidný spánek. Meduňka lékařská příznivě působí na duševní zdraví, relaxaci a spánek. Levandule úzkolistá napomáhá zdravému spánku a relaxaci. Extrakt z listů zeleného čaje se 40 % obsahem aminokyseliny L-theaninu příznivě ovlivňuje kognitivní i duševní zdraví a spánek. Vitaminy B1, B2, B3, B6 a B12 příznivě ovlivňují nervový systém a pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli denně 1/2 hodiny až 1 hodinu před spaním. Kapsle se polyká celá a zapije.

Složení

Plnidlo (maltodextrin, hydropropylmethylcelulosa), extrakt z květů mučenky pletní (Passiflora incarnata 4:1) 90 mg, extrakt z šištic chmelu otáčivého (Humulus lupulus 4:1) 90 mg, extrakt z květů meduňky lékařské (Melissa officinalis 5:1) 90 mg, extrakt z kořenu kozlíku lékařského (Valeriana officinalis, 0,8% kyseliny valerové) 70 mg, extrakt z natě levandule úzkolisté (Lavandula angustifolia 4:1) 30 mg, protispékavá látka (stearan hořečnatý), L-theanin (extrakt z listů zeleného čaje Camellia sinensis 25:1) 5 mg, niacin (vitamin B3, nikotinamid) 4 mg (25 % RHP), melatonin 1 mg, riboflavin (vitamin B2, riboflavin) 0,7 mg (50 % RHP), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 0,7 mg (50 % RHP), thiamin (vitamin B1, thiamin-hydrochlorid) 0,55 mg (50 % RHP), vitamin B12 [kyanokobalamin, nosič (maltodextrin)] 1,25 µg (50 % RHP).

RHP - referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti a osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku produktu. Nedoporučuje se užívat současně s alkoholem, jinými léky nebo doplňky stravy se sedativním účinkem. O vhodnosti užívání doplňku stravy v případě chronických onemocnění nebo pravidelného užívání léků se poraďte s vaším lékařem.

Vyrobeno na Slovensku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.