516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Barny´s Kolostrum s beta-glukany 30 kapslí

Akce -13%
Barny´s Kolostrum s beta-glukany 30 kapslí

Barny´s Kolostrum s beta-glukany 30 kapslí

50069933
Doplněk stravy: Více o legislativě
259 Kč 299 Kč 9 Kč / 1 kus(tbl)
Skladem na e-shopu

Kolostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky brzy po porodu a je ceněná pro obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin. Doplněk stravy Kolostrum s betaglukany obsahuje navíc vitamín C, selen a zinek.

Podrobné informace o produktu

Funguje správně vaše imunita? Kolostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky brzy po porodu a je ceněná pro obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin. V kravském kolostru jsou právě imunoglobuliny jeho nejvýznamnější součástí.

Barnys kolostrum je navíc obohaceno o vysoce čištěné koncentrované betaglukany kvasničného původu. Přídavek vitaminu C, selenu a zinku pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení:

bovinní kolostrum (imunoglobulin IgG , lecithin), hydroxypropylmethylcelulóza, Yestimun® – betaglukany (1,3)-(1,6)-β-D-glukany z kvasinek, L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, stearan hořečnatý, oxid titaničitý, oxid zinečnatý, inaktivované kvasnice obohacené selenem Saccharomyces cerevisiae

Obsah účinných složek v 1 kapsli:

účinná látka

1 kapsle

% RVH*

bovinní kolostrum

 

z toho min. 30 % imunoglobulinů

250 mg

 

75 mg IgG

-**

 

-**

Yestimun®

z toho min. 80 % betaglukanů

80 mg

64 mg

-**

-**

vitamín C

20 mg

25 %

zinek

1,5 mg

15 %

selen

9 µg

16 %

* RVH = referenční výživová hodnota

** RVH není stanovena

Dávkování:

Dospělí užívají 3 až 4 kapsle denně, nejlépe půl hodiny před jídlem (nalačno). Děti od 3 let do 5 let užívají 1 kapsli denně, nejlépe půl hodiny před jídlem. Děti od 6 let užívají 2 kapsle denně, nejlépe půl hodiny před jídlem. V případě potřeby (např. při potížích s polykáním) je možné obsah kapsle vysypat a podat rozmíchaný v „živém“ jogurtu.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje laktosu a mléčnou bílkovinu. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktosy a s alergií na bílkovinu kravského mléka. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Barny´s
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 621629901785

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.