Barny´s Kozí kolostrum 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barny´s Kozí kolostrum je bohatým přirozeným zdrojem zdraví prospěšných látek (vitaminů, minerálů, imunoglobulinů a růstových faktorů). Kolostrum je doplněno hořčíkem.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

399

O produktu

50124197

Přírodní zdroj protilátek (imunoglobulinů), vitaminů, minerálů a růstových faktorů pro Vás i Vaše děti. Kozí kolostrum je v přípravku Barny´s Kozí kolostrum obohaceno o zdroj hořčíku ve formě uhličitanu hořečnatého. Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno do 48 hodin po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života a jsou důležité pro vývoj budoucího imunitního systému. Hořčík příznivě ovlivňuje syntézu bílkovin, je důležitý pro činnost svalů, zdravé kosti a zuby, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti přípravku:

  • vhodné pro děti (od 3 let) i dospělé
  • 1 kapsle obsahuje 250 mg kozího kolostra standardizovaného na min. obsah 22 % imunoglobulinů IgG
  • s neutrální až nasládlou chutí s příjemným mléčným aroma
  • obsahuje hodnotné bílkoviny
  • ošetřeno šetrnou krátkodobou pasterizací a lyofilizací (sušení mrazem) pro zachování nutriční hodnoty kolostra

Dávkování

Dospělí užívají 1–2 kapsle 2x denně, nejlépe nalačno. Děti od 3 let užívají 1 kapsli denně. Děti od 6 let 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. V případě potřeby je možné kapsle vysypat a užívat rozmíchané např. v jogurtu nebo jiné tekuté stravě.

Složení

Kolostrum 250 mg – z toho IgG min. 55 mg, hořčík 81 mg (22 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Uhličitan hořečnatý (hořčík 81 mg, 22 % RHP) 338 mg, kozí kolostrum (mléko) (standardizováno na min. 22 % IgG) 250 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin).

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje laktosu a mléčnou bílkovinu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.