Barny´s SIOUX limitovaná edice 600 g + dárek Ultra-C Imuno Complex 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Tradiční severoamerická receptura pro pohybový aparát. Obsahuje MSM, kolageny typu I a II a vitamin C + DÁREK Ultra-C Imuno Complex 30 kapslí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50122950

Tradiční severoamerická receptura pro klouby a celý pohybový aparát. Barnys SIOUX 600 g obsahuje MSM, který je zdrojem organicky vázané síry, patentované kolageny typu I a II a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro dobrou funkci kostí a chrupavek + DÁREK Ultra-C Imuno Complex se zinkem a vitaminy C a D, které podporují obranyschopnost organizmu.

Koňská síla pro Vaše klouby

Barny´s SIOUX určený všem generacím, převážně pro populaci 50+ včetně seniorů ve vysokém věku. Je vhodný pro osoby s počínajícími obtížemi pohybového aparátu i sportovce. Díky obsahu vitaminu C je přínosem také pro ženy, které si chtějí udržet krásný vzhled pokožky. Bílý bioaktivní prášek se lehce rozpouští a zajišťuje komfortní užívání. Balení 600 g Vám vystačí na 6měsíční kúru. Přípravek byl vyroben ve spolupráci s ALAVIS™ (prestižní řada pro klouby a chrupavky koní).

Barny's SIOUX™ obsahuje:

  • Ultra čistou podobu látky MSM Lignisul® – organickou sloučeninu síry v koncentraci 99,5 %.
  • Patentovaný kolagen COLLYSS™ – kolagen typu I získávaný z kůže mořských ryb v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ I je odolný v tahu a vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy, kosti, vazivová chrupavka a v pokožce.
  • Patentovaný kolagen CARTIDYSS™ – kolagen typu II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě. Kolagen typ II je odolný v tlaku a vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci.
  • Vitamin C ve formě NUTRA-C™ je nekyselá patentovaná forma vitaminu C. Působí mírně na žaludek, takže je vhodný i pro citlivé osoby. Jde o vysoce biologicky dostupnou formu a silný antioxidant, který se rychle vstřebává a déle udrží v organizmu. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

Dávkování

Barny's SIOUX: Užívejte 1x denně 1 odměrku prášku nejlépe ráno během snídaně. Rozpusťte ve ¼ l vody, pomerančové nebo jiné ovocné šťávy. Celkovou denní dávku lze též rozdělit na 2 dávky a užívat ráno a večer před jídlem nebo po jídle. ULTRA-C Imuno Complex: Dospělí 1 kapsli nejlépe ráno před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody. Lze užívat i během dne s menší porcí jídla nebo po jídle.

Složení

Barny's SIOUX: MSM Lignisul (methylsulfonylmethan – organická sloučenina síry, protispékavá látka: oxid křemičitý) vitamin C NUTRA-C (L-askorban vápenatý, L-askorban hořečnatý, L-threonát vápenatý, 25 % RHP) 20,16 mg, hydrolyzovaný kolagen typ I COLLYSS 90% (kolagenní proteiny z ryb), kolagen typ II CARTIDYSS 62% (kolagenní proteiny z ryb – rejnoků). Alergeny: ryby.

ULTRA-C Imuno Complex: Složení (1 kapsle 0,518 g): vitamin C NUTRA-C (L-askorbát vápenatý, L-askorbát hořečnatý, L-threonát vápenatý, 313 % RHP) 250 mg, zahušťovadlo hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý), barvivo (uhličitan vápenatý), zinek (glukonan zinečnatý, 50 % RHP) 5 mg, nosič (modifikovaný škrob, cukr, středněřetězcové triglyceridy), antioxidant (směs tokoferolů), selen (kvasnice obohacené selenem Saccharomyces cerevisiae, 50 % RHP) 28 µg, vitamin D3 (cholekalciferol, 150 % RHP) 7,5 µg. RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Barny's SIOUX: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí! ULTRA-C Imuno Complex: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.