Barny´s Brusinky do kapsy 10 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Kombinace 2 přípravků kanadských brusinek SuperCranberry™ a Cran-Urin brusinky mega PAC. Kapesní balení na 5 dnů užívání. Ideální na cesty.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120744

Zdravé močové cesty. Praktické, rychlé a efektivní balení kanadských brusinek na 5 dní užívání. Využijete zejména na cestách. Hodí se do kabelky, k vodě i na chalupu. Kanadské brusinky oceníte při náhlém diskomfortu močového ústrojí. Kapesní balení je složeno ze dvou doplňků stravy zn. Barny´s SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ a Cran-Urin brusinky mega PAC. Oba přípravky jsou obohaceny o vitamin H (biotin), který pomáhá udržet normální stav sliznic.

Kapesní balení na 5 dnů:

  • SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ (2 dny akut) obsahuje minimálně 125 mg PAC (proanthokyanidinů) v jedné kapsli. 500 mg extraktu odpovídá 20 000 mg čerstvých plodů brusinky kanadské – Vaccinium macrocarpon jakostní třídy A, které jsou sklizeny v období s nejvyšší koncentrací pro zdraví blahodárných PAC.
  • Cran-Urin brusinky mega PAC (3 dny normal) obsahuje 40 mg PAC v jedné kapsli.

Dávkování

Barny's SuperCranberry™kanadské brusinky SUPER SILNÉ (2 dny akut) užívají dospělí 1. a 2. den 1 kapsli 2x denně (ráno a večer). Jednotlivé dávky jsou označeny číslicemi na sáčcích. Děti od 3 let užívají poloviční dávku.

Barny´s Cran-UrinTM BRUSINKY mega PAC (3 dny normal) užívají dospělí 3. až 5. den 1 kapsli 2x denně (ráno a večer). Jednotlivé dávky jsou označeny číslicemi na sáčcích. Děti od 3 let užívají poloviční dávku.

Oba přípravky se mohou po poradě s lékařem užívat i v době těhotenství a kojení, kdy není možná léčba antibiotiky.

Složení

Barny's SuperCranberry™kanadské brusinky SUPER SILNÉ: brusinkový extrakt CranRichPAC® 4.5 (Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 40:1, standardizováno na 25 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý, oxid křemičitý) vitamin H (D-biotin, 24 % RHP) 12 μg v jedné kapsli.

Barny´s Cran-UrinTM BRUSINKY mega PAC: brusinkový extrakt Cran-RichPAC™ (Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 36:1, standardizováno na 8 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), vitamin H (D-biotin, 50 % RHP) 25 μg v jedné kapsli.

RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.