Elektronika

BAYBY BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou

Značka: BAYBY
  • Sterilizujte dětské lahvičky a další jídelní příslušenství v automatickém digitálním parním sterilizátoru se sušičkou od Bayby. Přístroj je vybaven velkým digitálním LCD displejem a disponuje i vysoušecí funkcí, takže nádobí nemusíte utírat. Lze jej využít také pouze jako odkapávač.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BAYBY BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou

50099624

Mějte pro své miminko připravené lahvičky, příbory i dudlíky během celého dne. Společnost Bayby vytvořila digitální parní sterilizátor se sušičkou, který stačí použít jen jednou denně. Jeho velká kapacita vám umožní najednou sterilizovat a sušit velké množství dětského nádobí (až 6 kojeneckých lahví včetně příslušenství), nemusíte ho proto umývat po každém použití. Přístroj funguje zcela automaticky, stačí ho pouze zapnout a o nic dalšího se nemusíte starat. Na velkém digitálním LCD displeji vidíte, kolik času proces ještě zabere.

Vysoušecí funkce

Po procesu sterilizace se automaticky aktivuje sušící fáze. Funkce pro vysoušení odstraní z nádobí zkondenzovanou vodu, lahvičky zůstanou dokonale čisté bez jakýchkoliv bakterií či alergenů. Vyberte si jedno ze tří nastavení – můžete automaticky sterilizovat a poté vysoušet, nebo využít režim pouze Sterilizace či pouze Vysoušení.

O konci procesu vás bude informovat zvuková signalizace. Opět nemusíte nic dělat, přístroj se sám automaticky vypne; signál má pouze informativní charakter, abyste věděli, že nádobí již můžete znovu použít nebo uklidit.

 Technické parametry:

  • Sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů vč. příslušenství najednou
  • Vysoušecí funkce - umožňuje odstranění zkondenzované vody ze sterilizovaných lahví a jejich příslušenství
  • LCD displej je ovládán mikročipem a podává vám informace o probíhajícím procesu
  • Zvukový signál upozorní na ukončení procesu a přístroj se poté automaticky vypne
  • Stojánek na láhve a příslušenství může být použit také jako samotný odkapávač

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.