BAYBY Odkapávač kojeneckých lahví

Péče o dítě

Značka: BAYBY
Nechte kojenecké lahvičky a další nádobí uschnout a mějte je připravené k dalšímu použití. S odkapávačem lahví od společnosti Bayby usušíte najednou až 12 lahviček, 6 saviček a 4 lžičky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099554

Správná hygiena u všech věcí spojených s vašim miminkem je nesmírně důležitá. Malé děti ještě nemají dostatečně rozvinutou imunitu a bakterie či viry, které se na oblečení nebo nádobí nacházejí, můžou způsobit dítěti zdravotní problémy. Po dezinfekci kojeneckých lahví je nechejte vysušit na odkapávači od společnosti Bayby, který byl speciálně vytvořen pro kojenecké lahve a další dětské doplňky, například příbory, hrníčky, nádobky a další.

BAYBY Odkapávač kojeneckých lahví vám umožní najednou sušit až 12 lahviček, 6 saviček nebo víček a 4 lžičky. Nemusíte proto nádobí umývat po každém krmení, abyste ho měli připraveno pro příště, ale stačí například jednou denně umýt vše najednou a nechat uschnout na odkapávači.

Odkapávač je vyroben z nezávadného materiálu a lze ho mýt v myčce. Snadno se používá a jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost z něj dělají ideálního společníka nejen do domácností, ale i na cesty. V době nepoužívání ho složte a mějte připravený pro příště.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.