BAZA plus krém 400 g + vlhčené ubrousky 56 ks

Kosmetika

Značka: BAZA
Zinkový krém s hutnou texturou pro celou rodinu k regeneraci a čištění citlivé a podrážděné pokožky. Nyní navíc vlhčené ubrousky jako dárek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117398

BAZA plus krém regeneruje, čistí citlivou a podrážděnou pokožku, potlačuje pocit svědění a podráždění. Za dokonalost pokožky v krému bojují oxid zinečnatý, bisabolol a změkčující bílá vazelína. Krém pomáhá nejen na opruzeniny a podráždění u novorozenců, ale je i vhodným doplňkem v péči o velmi suchou a ekzematickou pokožku, akné, drobné spáleniny, oděrky a proleženiny u dospělých. Krém můžete používat preventivně i při akutních kožních problémech. BAZA plus krém je určen pro kojence, děti a dospělé. Nyní v balení vlhčené ubrousky zdarma.

Hlavní vlastnosti:                                                    

  • Oxid zinečnatý a bisabolol pokožku chrání, regenerují a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry.
  • Oxid zinečnatý pomáhá zabraňovat vzniku zánětů, opruzenin a zmírňuje projevy akné.
  • Bisabolol je hlavní složkou esenciálního oleje heřmánku pravého. Pokožku zjemňuje a vyhlazuje.
  • Změkčující bílá vazelína chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pomáhá obnovit její pružnost, mechanicky chrání povrch pokožky.  

Složení

Voda, propylenglykol, bílá vazelína, cetylstearylalkohol, oxid zinečnatý, ceteareth-20, xanthanová klovatina, benzylalkohol, monohydrát kyseliny citronové, fenoxyethanol, bisabolol.

Použití

Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jakoukoli složku krému. Zabraňte kontaktu krému s očima. Nepoužívejte po uplynutí data použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí!                                                                                                                                      

 

Upozornění

Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na jakoukoli složku krému. Zabraňte kontaktu krému s očima. Nepoužívejte po uplynutí data použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí!                                                                                                                                      

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.