844 909 909|info@drmax.cz

BECUR Naloc Léčba nehtů 10ml

BECUR Naloc Léčba nehtů 10ml

50065441
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
349 Kč

Léčba zabarvených a zdeformovaných nehtů, např. v důsledku plísňového onemocnění.

Podrobné informace o produktu

Naloc je lokální zdravotnický prostředek (na nehty) pro léčbu zabarvených a deformovaných nehtů v důsledku plísňového onemocnění nebo lupénky. Naloc zvyšuje hydrataci, šetrně vyhlazuje vnější vrstvy nehtu a změnami mikroprostředí nehtu a zlepšením jeho povrchové integrity předchází růstu mykotických organismů a bakterií.

Naloc rychle zlepšuje vzhled nehtů a udržuje nehty v dobrém stavu. V klinické studii většina uživatelů pozorovala zlepšení vzhledu nehtů již po 2 týdnech a 92 % uživatelů po 8 týdnech.*

Léčba přípravkem Naloc nevyžaduje diagnózu nebo předpis lékaře. Naloc je zdravotnický prostředek a může se prodávat v lékárnách bez předpisu.

Jakým způsobem přípravek Naloc účinkuje?
Naloc má keratolytický účinek, který lze přirovnat k šetrnému chemickému peelingu. Změkčením a opatrným rozvolněním poškozené vrstvy nehtu přípravek Naloc zajišťuje hladší povrch nehtu, redukuje zabarvení a zlepšuje vzhled nehtu.

Častou příčinou nevábného vzhledu, deformace nebo zabarvení nehtu je přítomnost nadměrně suchých nehtů. Suchý nehet se může lámat, odlupovat a často získává žlutavé zabarvení. Přípravek Naloc přidává a váže vlhkost, a tím obnovuje rovnováhu vlhkosti v nehtu. To vše ovlivňuje stav nehtu a poskytuje nehtům zdravější vzhled.

Naloc a plísňové onemocnění nehtů
Přípravek Naloc díky svému patentovanému složení mění mikroprostředí nehtu a odstraňuje stavy, které podporují růst plísňových organismů. Tímto způsobem čelí a předchází útoku mykotických organismů.

Přípravek Naloc můžete snadno a hladce použít k léčbě nehtů bez nutnosti nehet pilovat. Naloc se aplikuje jednou denně na zabarvené/deformované nehty. Pro dosažení nejlepšího účinku je vhodné používat přípravek Naloc rutinně před spaním.

Jak se přípravek Naloc používá:
1. Namiřte konec tuby na nehet a tubu lehce stiskněte.
2. Naneste tenkou vrstvu na povrch celého nehtu, včetně oblasti pod volným okrajem nehtu.
3. Nechte zaschnout po dobu několika minut.

Doba aplikace se liší podle závažnosti původního stavu a rozsahu zabarvení nebo poškození nehtu. Za normálních okolností je k dosažení významného zlepšení

zapotřebí alespoň 3–6 měsíců léčby, viditelné výsledky však lze pozorovat již po 2–4 týdnech. Pro optimální výsledek je třeba v léčbě pokračovat, dokud nevyroste normální nehet.

Balení:
10 ml tuba

Zdroj: www.naloc.cz

Parametry produktu

Značka Becur EAN 4019338602943

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.