Bellasin

Řadit
Filtry výpisu
Bellasin effect 90 tobolek

90 tobolek

Doplněk stravy

Tobolky s obsahem zeleného čaje a guarany pro kontrolu tělesné hmotnosti.
Akce -200Kč

BELLASIN Balance 40+ je doplněk stravy určený pro všechny ženy, které se v období přechodu nechtějí nechat omezovat projevy, které tato životní etapa přináší.

V období menopauzy (přechodu) se postupně snižuje produkce ženských pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu, a tyto změny jsou často provázeny nepříjemnými příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, náladovost nebo poruchy spánku. Metabolismus se zpomaluje, organismus více zadržuje vodu a ukládá tuky. Často proto dochází ke zvýšení tělesné hmotnosti.

Unikátní přípravek Bellasin Balance 40+ byl speciálně vyvinut pro ženy po čtyřicítce k zajištění  komfortu v období menopauzy. Obsahuje L-carnitin, extrakt ze zeleného čaje, guarany a zázvoru pro udržení tělesné hmotnosti, dále výtažek z olivového listí a rozchodnice pro podporu kardiovaskulárního systému. Výtažky z červeného jetele, sóji a lnu obsahují fytoestrogeny, které pomáhají překonávat hormonální změny. Vitamín D a vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí.

BELLASIN Balance 40+ je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!