Bepanthen SensiDaily krém 150 ml

Kosmetika

Značka: BEPANTHEN
Bepanthen SensiDaily je krém s prebiotiky pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku celého těla. 24hodinová hydratace. Vhodný i pro pokožku miminek se sklony k ekzému.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

395

O produktu

50110652

Hydratační krém s prebiotiky pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku celého těla. Bepanthen SensiDaily krém díky obsahu panthenolu a rakytníkového oleje poskytuje pokožce dlouhodobou hydrataci a posiluje kožní bariéru. Prebiotika podporují zdravou mikroflóru, která tvoří součást přirozené ochrany pokožky. Hypoalergenní krém Bepanthen SensiDaily je vhodný ke každodenní péči o pokožku celé rodiny, včetně citlivé pokožky miminek a dětí se sklony k ekzému. Přináší úlevu od pocitu pnutí a suchosti pokožky. Klinicky testováno.

Dlouhotrvající hydratace

Bepanthen SensiDaily krém obsahuje provitamin B5 – panthenol, který napomáhá regeneraci pokožky. Přírodní lipidy, v podobě olivového a mokradkového oleje chrání pokožku před vysušováním a obsažená probiotika jsou přínosem pro přirozenou mikroflóru pokožky. Celkově krém svým složením podporuje funkce kožní bariéry, která brání nežádoucím ztrátám vody a zabezpečuje tak hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci.

Bepanthen SensiDaily krém 150mlaa

Hlavní vlastnosti:

  • intenzivní 24hodinová hydratace
  • každodenní péče o suchou a citlivou pokožku
  • podporuje funkce kožní bariéry a obranyschopnost pokožky
  • obsahuje prebiotika, panthenol, glycerin a přírodní lipidy
  • panthenol podporuje obnovu pokožky
  • vhodný pro malé děti a kojence od narození
  • vhodný pro těhotné a kojící ženy
  • snadno se vstřebává, nezanechává mastný film 
  • hypoalergenní – klinicky testováno

Bepanthen SensiDaily krém 150mlaaaaa


Složení

Lipidy – přírodní oleje: olivový, mokřadkový a bambucké máslo, extrakt z plodu rakytníku, extrakt z listu rozmarýny lékařské, 2,5% panthenol (provitamín B5), niacin (vitamín B3), prebiotika k výživě kožní mikroflóry. Rakytníkový extrakt dodává krému žlutavou barvu. Barva krému může díky přírodním vlastnostem extraktu časem mírně vyblednout.

Použití

Bepanthen SensiDaily aplikujte v tenké vrstvě podle potřeby na suchou citlivou pokožku bez projevů ekzému (klidová fáze). Krém je vhodný i pro citlivou pokožku malých dětí se sklony k ekzému. Testováno pod dohledem pediatrů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.