Beper 70410 zvlhčovač vzduchu s aroma boxem 3 l

Elektronika

Značka: BEPER
Provoňte si domácnost zvlhčovačem vzduchu a aroma difuzérem Beper 70410. Nadbytečná vlhkost se stane minulostí a nádoba na aroma oleje zajistí příjemné ovzduší i ve velkých místnostech.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100126

Máte doma až příliš suché ovzduší? Dodejte své domácnosti vlhkost a příjemnou vůni. Společnost Beper vytvořila přístroj, který v sobě skrývá dvě funkce v jednom. Jednak jde o zvlhčovač vzduchu, zároveň ale také funguje jako aroma difuzér.

Jak Beper 70410 zvlhčovač vzduchu funguje?

Tělo z ABS plastu je mimořádně odolné a skvěle se hodí do klasických i moderně konstruovaných místností. Přístroj obsahuje nádobu na aroma oleje či esence, kam nalijete vybranou vůni a necháte přístroj, ať se o dávkování postará za vás. Během chvilky se celá místnost zaplní smyslnou a uklidňující vůní, která vydrží působit dlouhé hodiny.

Do velké nádržky se vejdou až tři litry vody, zvlhčovač proto nepotřebuje mnoho vaší pozornosti, stačí ho naplnit jen jednou za čas. Provoz zařízení je zcela bezpečný, automatická pojistka jej vypne v případě, že v nádobce dojde voda, ale i pokud přístroj omylem spadne na zem.

Technické parametry:

  • Tělo z ABS plastu
  • Nádoba na aroma oleje, esence
  • Automatické vypnutí při malém množství vody a v případě pádu
  • Objem: 3 l
  • Příkon: 400 W

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.