Beper 70420 odvlhčovač vzduchu

Elektronika

Značka: BEPER
Zbavte svou domácnost nadbytečné vlhkosti. Vyzkoušejte odvlhčovač vzduchu od společnosti Beper, jenž zvládne odfiltrovat až 600 ml vody denně.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100127

Vlhkost vzduchu v domácnostech představuje hned několik problémů. Pro lidi se zdravotními problémy může způsobovat těžkost dýchání a další komplikace. Voda se usazuje ve stěnách a ty jsou kvůli ní náchylnější ke vzniku plísní. Zabraňte šíření vzdušné vlhkosti využitím odvlhčovače od společnosti Beper. Zařízení účinně zvládá redukovat vzdušnou vlhkost, a to až 600 ml vody za den. Vyjímatelný zásobník na vodu pojme 2 litry tekutiny, takže ho není potřeba vyměňovat každý den, ale pouze dvakrát či třikrát do týdne, jak si vzpomenete.
O tom, kolik vody se uvnitř nachází, budete mít neustále přehled díky ukazateli hladiny vody.

Jak používat Beper 70420 odvlhčovač vzduchu?

Zařízení jednoduše zapojíte do elektřiny za pomoci napájecího kabelu. V případě potřeby jej však lze i odejmout a přístroj bude fungovat na omezenou dobu i bezdrátově, takže ho můžete využít například na půdě nebo v místech, kde není elektrická zásuvka v dosahu. K bezpečnému provozu slouží pogumované nožičky a v případě delšího nepoužívání se přístroj sám automaticky vypne, aby vám ušetřil výdaje za spotřebovanou energii.

Technické parametry:

  • Výkon až na 600 ml vody za den
  • Vyjímatelný zásobník na vodu 2 l
  • Odjímatelný napájecí kabel
  • Gumové protiskluzové nožičky
  • Ukazatel hladiny vody
  • Automatické vypnutí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.