Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Beurer BM 55 je tlakoměr na paži s obvodem 22–36 cm. Patentovaný indikátor klidu zajišťuje přesné měření. Tlakoměr umí detekovat arytmii a sám se automaticky vypíná.
Skladem na e-shopu
2 299

O produktu

50087352

Tlakoměr nebo také jinak pulsoměr určený pro měření tlaku na paži, to je Beurer BM 55. Přístroj je plně automatický, bez obtíží jej proto může používat skutečně každý, od dětí až po dospělé. Přístroj je vybaven patentovaným indikátorem klidu, aby dosáhl co možná nejpřesnějších výsledků měření. Ty se poté ukládají do interní paměti s kapacitou 60 údajů opatřených datem a časem pořízení. V přístroji si lze vytvořit dva uživatelské profily, každému se uloží 60 měření, celkem tedy v paměti naleznete 120 údajů, s nimiž poté dále můžete pracovat. Například z nich jde udělat průměry ranních a večerních měření za posledních 7 dní, nebo průměr všech uložených naměřených hodnot pro každého uživatele.

Podsvícený displej

Velký přehledný displej je bíle podsvícen, abyste na něj bezpečně viděli i při nedostatečném osvětlení, například v noci. Podsvícená jsou i dotyková tlačítka, s nimiž upravujete nastavení podle aktuálních preferencí a potřeb. Manžeta bude sedět na paži s obvodem od 22 do 36 cm. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, aby šetřil baterie.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.