Beurer

Řadit
Filtry výpisu
Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

1 ks

Zdravotnické prostředky

Beurer BM 55 je tlakoměr na paži s obvodem 22–36 cm. Patentovaný indikátor klidu zajišťuje přesné měření. Tlakoměr umí detekovat arytmii a sám se automaticky vypíná.

 • Akce -11%
1650 Kč 1850 Kč
Beurer MP 70 parafínový vosk a fólie

parafínový vosk a fólie

Kosmetika

Sada parafínového vosku a fólie pro péči o suchou a rozpraskanou kůži. Přináší okamžité uvolnění, pokožka je vláčná a hebká.

  669 Kč
  Beurer BY 80 Dětská (kojenecká) váha

  Zdravotnické prostředky

  Dětská váha disponuje funkcemi TARA a HOLD. Má velký LCD displej a je vhodná pro vážení dětí do 20 kg s mimořádnou přesností 5 g.

   2150 Kč
   Beurer BY 84 LCD chůvička

   Elektronika

   Chůvička od společnosti Beurer vyniká mimořádným dosahem 800 metrů. Na výběr máte dva kanály, aby se zabránilo rušení z externích zdrojů. Displej je modře podsvícený pro mimořádnou přehlednost i za nízké světelnosti.

    1890 Kč
    Beurer IL 35 Infračervená lampa

    Zdravotnické prostředky

    Infračervená lampa z lisovaného skla od společnosti Beurer disponuje jednou teplotou a 5 úhly náklonu. Má třístupňový časovač, na kterém si nastavíte požadovanou dobu záření až na 15 minut.

     1590 Kč
     Beurer GL 50 Glukometr černý

     černý

     Zdravotnické prostředky

     Glukometr 3v1 nabízí kromě samotného měřiče cukru v krvi také odběrové pero a USB včetně potřebného softwaru. Mějte maximální přehled se 480 údaji o měřeních v paměti přístroje.

      1450 Kč
      Beurer MP 70 parafínová lázeň

      parafínová lázeň

      Elektronika

      Parafínový vosk pomáhá otevřít póry, kterými vlhkost proudí hluboko do kůže, a umožní jí zůstat na místě, čímž se stav pokožky viditelně zlepšuje.

       2450 Kč
       Beurer IL 11 infračervená lampa

       Zdravotnické prostředky

       Infračervená lampa Beurer nabízí jednu univerzální teplotu a pět úhlů náklonu. Pomůže vám uvolnit napjaté svalstvo, ale i při problémech se záněty dutin.

        699 Kč
        Beurer Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 44/GL 50 2x25 ks

        2x25 ks

        Zdravotnické prostředky

        Snadno použitelné jednorázové testovací proužky jsou určeny k využití v kombinaci s glukometrem Beurer GL 44 nebo GL 50. Sada obsahuje celkem 50 ks proužků rozdělených do dvou balení po 25 ks.

         789 Kč
         Beurer IL 50 infračervená lampa

         Zdravotnické prostředky

         Infračervená lampa slouží k použití při svalových bolestech nebo nachlazení. Má digitální časovač a plynule nastavitelný úhel náklonu. Ochrana proti přehřátí zajistí bezpečný provoz.

          2390 Kč
          Beurer IH 40 Ultrazvukový inhalátor

          Zdravotnické prostředky

          Ultrazvukový inhalátor je určen k použití při potížích s horními či dolními dýchacími cestami. Ultrazvuková technologie je tišší, rychlejší a efektivnější.

           2290 Kč
           Beurer BY 40 Elektrická odsávačka mateřského mléka

           Péče o dítě

           Elektrická odsávačka mateřského mléka nabízí deset úrovní stimulace a deset úrovní odsávání. Obsluha je snadná a díky kompaktnímu designu si ji můžete vzít kamkoliv s sebou.

            2790 Kč