BEZGLUTEN Chléb selský kmínový bez lepku 200 g

Potraviny a nápoje

Značka: BEZGLUTEN
Chutný selský kmínový chléb bez lepku od značky BEZGLUTEN svým složením vyhovuje osobám s intolerancí na lepek a PKU. Ideální také jako svačina na cesty a do přírody.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 g: 35 Kč

O produktu

50142071

Chutný selský kmínový chléb bez lepku od značky BEZGLUTEN svým složením vyhovuje osobám s intolerancí na lepek. Hodí se také pro ty, kteří se snaží lepek ve své stravě omezit. Nízký obsah bílkovin je také vhodný pro osoby s fenylketonurií. Nakrájený plátky lze konzumovat buď přímo nebo ho můžete do křupava opéct v toustovači i v troubě. Vakuově zabalený krájený chlebík si můžete vzít kamkoliv s sebou. Ideální na dlouhé cesty nebo výlety v přírodě.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro bezlepkovou dietu
  • nízký obsah bílkovin – vhodný pro osoby s PKU
  • v praktickém vakuovém balení, skvělý na cesty

Složení

Voda, bezlepkový pšeničný škrob, kukuřičný škrob, rýžový škrob, řepkový olej, vláknina Psyllium, olivový olej, zahušťovadlo: guarová guma, xantanová guma, hydroxypropylmethylcelulóza; jedlá sůl, cukr, dextróza, glukózový sirup, zvlhčovadlo: glycerol, sorbitol; droždí na pečení, regulátor kyselosti: kyselina vinná; emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin; karamelizovaný cukr, kmín 1,2 %.

Použití

Produkt je určen k přímé spotřebě. Může být ohříván v toastovači nebo troubě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.