BILEGRIA LUNNA bylinný sirup 200 ml

Doplněk stravy

Značka: BILEGRIA
BILEGRIA LUNNA bylinný sirup obsahuje levanduli, meduňku a kozlík, které podporují uvolnění a navození klidného spánku. Meduňka přispívá k pozitivnímu naladění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50127203

Sirup z bylin pro relaxaci a zklidnění před usnutím. BILEGRIA LUNNA bylinný sirup 200 ml je vytvořený z vodného extraktu jedenácti bylin. Obsahuje levanduli, meduňku a kozlík, které podporují uvolnění a navození klidného spánku. Meduňka lékařská přispívá k udržení hormonální rovnováhy, podporuje pozitivní náladu a duševní zdraví. Třezalka podporuje emoční pohodu. Přípravek je vhodný také pro ženy v menopauze.

Hlavní vlastnosti:

  • levandule, máta, meduňka, třezalka a kozlík podporují relaxaci a klidný spánek
  • levandule, máta, meduňka, kozlík a třezalka přispívají k dobrému trávení
  • meduňka podporuje hormonální rovnováhu
  • meduňka a kozlík podporují kognitivní a duševní zdraví
  • meduňka přispívá k pozitivnímu naladění

Dávkování

Užívat po dobu maximálně 4 týdnů, pak 2 týdny přestávka, 1-2 lžíce navečer. Před upotřebením protřepejte! Sediment je přírodního původu, není závadou.

Složení

Složení na 100 g: cukr, 42 g vodný extrakt z bylin, konzervant: sorban draselný. Byliny: levandule, máta, třezalka, meduňka, kozlík, fenykl, heřmánek, řebříček, truskavec, přeslička, růže šípková.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 let! Nevhodné pro diabetiky! Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nevystavujte slunečnímu světlu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.