516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Bio d Čistič na sklo a zrcadla náhradní náplň 500 ml

Bio d Čistič na sklo a zrcadla náhradní náplň 500 ml

Bio d Čistič na sklo a zrcadla náhradní náplň 500 ml

50095229
Drogerie
98 Kč
Skladem na e-shopu

Náplň k přírodnímu prostředku, který je vhodný pro snadné a účinné vyleštění skel, zrcadel a lesklých povrchů. 

Podrobné informace o produktu

Vyroben z rostlinných tenzidů, vysoce účinný zejména díky kyselině octové a výtažkům z citrusů.

Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bezpečný pro septik a domácí čističky vod. Bez palmového oleje, bez alkoholu a rozpouštědel.

Náhradní náplň, která ušetří náklady a je navíc ekologičtější díky opakovanému použití rozprašovače.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. 

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. 

Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation

Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení

Méně než 5%: kyselina octová, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, citronová tráva.

Balení: 500ml

Kategorie produktu

Parametry

Značka Bio d
EAN 5034938100278

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.