Bio-Kult '14' přípravek s obsahem živých kultur cps.30

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

14 kmenů specifických živých kultur vyvinutých renomovanou firmou Probiotics International Ltd. z Velké Británie, která byla v roce 2011 vyznamenána britskou královnou Alžbětou II. Firma provádí rozsáhlý výzkum svých kmenů, zejména kmene Bacilus subtilis PXN 21. Není nutno ho uchovávat v chladničce a jeho použití je široké.

Hlavní předností tohoto přípravku je velký počet přesně specifikovaných mikrobiálních kmenů (14 kmenů – nejvíce na trhu) ve vysoké koncentraci – 2 miliardy CFU (kolonie tvořících jednotek)/kapsli, což odpovídá ekvivalentu 10 miliard CFU/gram. Toto množství je garantováno po celou dobu životnosti, tedy i na konci expirace, to je 24 měsíců od data výroby. Z toho vyplývá, že v době výroby je koncentrace bakterií v kapsli ještě vyšší než 2 mld.
 
Výrobek BIO-KULT® neobsahuje živočišné ingredience, obal kapsle je vyroben z rostlinné celulózy.
 
Odolnost mikrobiálních kmenů použitých ve výrobku BIO-KULT®
Tyto bakterie jsou během procesu lyofilizace (sušení mrazem, které je mnohem šetrnější než klasické sušení) tzv. mikroenkapsulovány, čímž se dosahuje dvojího účinku:
  1. BIO-KULT® může být skladován při pokojových teplotách, nevyžaduje skladování v chladničce.
  2. Bakterie jsou chráněny před škodlivým kyselým prostředím žaludku, dostanou se tedy v plné dávce do tenkého, ale především do tlustého střeva. 
Obsahuje tyto kmeny:
Bacillus subtillis PXN 21, Bifidobacterium bifidum PXN 23, Bifidobacterium breve PXN 25, Bifidobacterium infantis PXN 27, Bifidobacterium longum PXN 30, Lactobacillus acidophilus PXN 35, Lactobacillus delbrueckii spp. bulgaricus PXN 39, Lactobacillus casei PXN 37, Lactobacillus plantarum PXN 47,  Lactobacillus rhamnosus PXN 54, Lactobacillus helveticus PXN 45, Lactobacillus salivarus PXN 57, Lactococcus lactis spp. lactis PXN 63, Streptococcus thermophilus PXN 66.

Složení:
Mikrobiální kultury kultury (viz výše), celulóza (plnidlo), rostlinná kapsle (hydroxypropylmetyl celulóza).

Množství mikrobiálních kultur - minimálně 2 miliardy v 1 kapsli. Toto množství je garantováno po celou dobu záruční doby.

Alergeny
Výrobek může obsahovat stopová množství sójia stopová množství mléčných složek, která nemají vliv na lidi trpící laktózovou intolerancí.
 
Užívání a doporučené dávkování
Užívá se 1-2 kapsle jednou nebo dvakrát denně. Děti mladší 12 let užívají poloviční dávku. Bio-Kult kapsle lze rovněž rozpůlit a obsah zamíchat do jídla, nápoje apod.

Upozornění
Výrobek není určený jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme užívání konzultovat s lékařem. Skladujte v suchu a mimo dosah přímého slunečního záření.
 
Balení
30 tobolek

Zdroj: http://www.aspczech.cz

Parametry
EAN 8594028193001