Čaje a čajové směsi

BIO Levandule Chodouňská Vitafruit s levandulí sypaný čaj 30 g

Kombinace lahodného sušeného ovoce s Levandulí Chodouňskou vám přinese potěšení pro tělo i mysl.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BIO Levandule Chodouňská Vitafruit s levandulí sypaný čaj 30 g

50130944

Úvod

Sypaný čaj ze sušených BIO malin, jahod, jablek, pomeranče a Ibišku je doplněný o BIO levanduli, takže vám přináší ještě více chuti, vůně a harmonizace těla i mysli. Levandule má příznivý vliv na trávicí i dýchací systém, napomáhá relaxaci a kvalitnímu spánku. V horkých letních dnech si můžete připravit i osvěžující ledový čaj, plný bohaté chuti a vitamínů!

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Zelený sypaný čaj s levandulí 30 g5


Složení

BIO sušené maliny, BIO sušené jahody, BIO jablka, BIO pomeranče, BIO ibišek, BIO Levandule Chodouňská.


Použití

Louhujte 5 až 7 minut. Pijte dopoledne i odpoledne. V horkých měsících pijte jako osvěžující ledový čaj z čisté přírody. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.