BIO Matchaga

Doplněk stravy

Kombinace japonského zeleného čaje matcha a extraktu z chagy. Zelený čaj je báječný prostředek pro fyzické a psychické povzbuzení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104285

Mathaga je jedinečná kombinace japonského zeleného čaje a houby chaga, která pochází z panensky čistých lokalit kolem polárního kruhu. Matcha je silný čaj z nefermentovaných mletých lístků, které jsou sbírány a zpracovány tradičním způsobem. Tento zelený čaj je báječný prostředek pro fyzické a psychické povzbuzení. Působí jako antioxidant a přispívá k přirozené obranyschopnosti. Chaga obsahuje zejména betaglukany, které jsou spojovány s podporou imunity. Matchaga je vhodná pro osoby, které se nacházejí v psychickém a fyzickém vypětí, trpí únavou a mají oslabenou obranyschopnost. V přípravku dominuje chuť zeleného čaje, chaga chuťově připomíná černý čaj.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený čaj poskytuje fyzickou a psychickou vzpruhu
  • chaga obsahuje betaglukany
  • bez cukru, barviv a příchutí
  • neobsahuje lepek
  • vhodné pro vegany
  • v BIO kvalitě

Dávkování

1-2 sáčky denně. Obsah sáčku zalijte teplou vodou do 70 °C. Podle potřeby můžete dochutit medem, citrónem nebo sirupem. Lze smíchat i s mlékem, džusem či jogurtem.

Složení

1 sáček obsahuje 500 mg bio extraktu Chagy (Inonotus obliquus) a 1000 mg bio zeleného čaje Matcha (Camellia sinensis). Původ surovin: Finsko a Japonsko.

Upozornění

Obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.