Doplněk stravy

Bioaktivní Vitamin C pH neutrální 30 tablet

Bioaktivní Vitamin C je vyroben z nekyselého (pH neutrálního) zdroje vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Bioaktivní Vitamin C pH neutrální 30 tablet

50001349

Úvod

Dobré pro kolagen, imunitu a nervovou soustavu

Bioaktivní Vitamin C obsahuje 750 mg vitaminu C, což je množství odpovídající 1,5 kilogramu pomerančů. Je zabalený v blistrech, aby se choulostivé účinné složky ochránily před působením vzduchu.
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy. Je rozpustný ve vodě a musí se získávat stravou, protože si jej naše tělo nedokáže samo vytvořit. Je jednou z mikroživin, která se nejsnáze zničí během přípravy jídla, skladováním či vařením. Vitamin C rovněž napomáhá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní, pokožky a krevních cév.

Bioaktivní Vitamin C je vyroben z nekyselého (pH neutrálního) zdroje vitaminu C (L-askorbanu vápenatého), který je šetrný k žaludku.

Složení v 1 tabletě:
vitamin C 750 mg

Obsah v 1 tabletě:   % denní doporučené dávky:
kalcium l-askorbát 936 mg  
- z toho vitamin C 750 mg 938,00%

Dávkování:
Dospělí 1-2 tablety za den, děti od 12 let 1 tableta za den. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tablety užívat s jídlem či po jídle. Není určeno pro děti do 12 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Uskladnění:
Uchovávejte při pokojové teplotě (15-25 °C). Ukládejte mimo dosah dětí!
Doba minimální trvanlivosti je uvedena na boční straně obalu.

Složení:
vitamin: L-askorban vápenatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza (E 460), lešticí látka: hydroxypropylmethyl celulóza (E 464), zpevňující látka: oxid křemičitý (E 551), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), lešticí látka: talek (E 553b), barvivo: oxid titaničitý (E 171)

Balení:
30 tablet

Zdroj: www.pharmanord.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.