Kosmetika

BIODERMA Hydrabio H2O čisticí micelární voda 100 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Hydrabio
5.0

BIODERMA Hydrabio H2O micelární voda obsahuje komplex aktivních látek, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby dehydratované pleti.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu minimálně 3 produktů značky BIODERMA v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 3. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.
129

Cena za 100 ml: 129,00 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu: BIODERMA Hydrabio H2O čisticí micelární voda 100 ml

50125116

Úvod

BIODERMA Hydrabio H2O pleťová voda je zvlhčující čisticí a odličovací voda respektující citlivou dehydratovanou pokožku. Díky patentu Aquagenium™ spolehlivě odličuje a zároveň navrací pokožce její přirozenou schopnost hloubkové hydratace. Obsahuje micely, které jednoduchým krokem dokonale očistí a odstraní make-up z tváře a očí. Navíc je pleťová voda obohacena o okurkový extrakt, který pleť krásně zklidní a osvěží. Micelární voda Hydrabio H2O je výborně tolerovaná pokožkou a nedráždí oči. Je hypoalergenní a nezpůsobuje tvorbu komedonů. 

Výsledek:

  • dokonale čistí a odličuje pleť
  • obnovuje přirozenou hydrataci
  • zklidňuje a osvěžuje

Složení

  • komplex aktivních látek, který je speciálně vytvořeny pro potřeby dehydratované pleti
  • patent Aquagenium™ – stimuluje schopnost kožních buněk v hlubších vrstvách vytvářet a na svém povrchu udržet vlhkost, která je nezbytná pro rovnovážný stav pokožky
  • glycerin a okurkový extrakt

Použití

Ráno i večer očistěte/odličte obličej včetně očních partií a dekoltu vatovým tamponem s pleťovou vodou. Oplachování není nutné, pokožku pouze jemně osušte. Poté aplikujte krém z řady Hydrabio. Všechny produkty řady Hydrabio doporučujeme kombinovat, znásobíte tak jejich účinnost.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.