BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF30 fluid 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF30 fluid pomáhá regulovat nedokonalosti, brání ucpávání pórů a zároveň poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečním zářením.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

459
Dočasně nedostupné

O produktu

50065100

Pokožka se sklonem ke vzniku nedokonalostí vyžaduje v létě zvláštní pozornost. Teplo, prach a sluneční záření často zhoršují její projevy. BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF30 fluid pomáhá nedokonalosti regulovat, brání ucpávání pórů a zároveň poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečním zářením.

Výsledek:

  • poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečním zářením
  • předchází vzniku nedokonalostí pokožky
  • má dlouhotrvající zmatňujúcí efekt
  • nezanechává bílé stopy ani mastný film
  • s voděodolným složením

Složení

Patent Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry společně chrání pokožku okamžitě i dlouhodobě před poškozením UV zářením.

Použití

Před pobytem na slunci naneste rovnoměrně a v dostatečném množství. Malé množství přípravku snižuje úroveň slunečné ochrany. Doporučujeme přípravek v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte Vy ani Vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.