BIODERMA Photoderm Bronz SPF30 olej 200 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

424 ušetříte 75 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 15%

O produktu

Toužíte po bronzově opálené pokožce, ale přitom po maximální možné ochraně proti zrádným slunečním paprskům? Obojí Vám zaručí BIODERMA Photoderm Bronz SPF30 olej. Díky skvělému komplexu Bronz spolu s patentem Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky, aktivuje přirozené reparační mechanismy a zaručuje pokožce potřebnou ochranu. Navíc napomáhá přirozenému zhnědnutí pokožky, zintenzivňuje a prodlužuje opálení. Produkt má svěží parfemaci a je balen v praktickém spreji. Velmi lehká textura suchého oleje nezanechává mastný film ani bílé stopy. Lze aplikovat i na mokrou pokožku. 

Výsledek:

  • chrání pokožku před UV zářením
  • zintenzivňuje přirozené opálení
  • má voděodolné složení

Složení

Komplex Bronz spolu s patentem Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry.

Použití

Před pobytem na slunci naneste rovnoměrně a v dostatečném množství. Malé množství přípravku snižuje úroveň slunečné ochrany. Doporučujeme přípravek v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte Vy ani Vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.