BIODERMA Photoderm MAX SPF50+ tyčinka na rty 8 g

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm MAX SPF50+ tyčinka na rty a citlivá místa poskytuje maximální sluneční ochranu i té nejcitlivější pokožce.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

379
Dočasně nedostupné

O produktu

50065691

Praktický pomocník, kterého můžete vzít všude s sebou. To je BIODERMA Photoderm MAX SPF50+ tyčinka na rty a citlivá místa, která poskytuje maximální sluneční ochranu i té nejcitlivější pokožce. Můžete ji aplikovat na nos, uši, jizvy i znaménka. Nezanechává bílé stopy, odolává vysokým teplotám a preventivně zabraňuje vzniku oparů způsobených slunečním zářením.

Výsledek:

  • chrání pokožku před slunečním zářením
  • velmi snadno se aplikuje
  • s voděodolným složením

Složení

Patent Buněčné Bioochrany™ se slunečními filtry společně chrání pokožku okamžitě i dlouhodobě před poškozením UV zářením.

Použití

Před pobytem na slunci naneste rovnoměrně a v dostatečném množství na citlivá místa a rty. Malé množství přípravku snižuje úroveň slunečné ochrany. Doporučujeme přípravek v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte Vy ani Vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.