BIODERMA Photoderm MAX Tmavý odstín SPF 50+ tónovaný aquafluid 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm MAX Tmavý odstín SPF 50+ tónovaný aquafluid chrání pokožku před slunečním zářením a zároveň ji dodává sametově matný a sjednocený vzhled.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
495

O produktu

50089268

BIODERMA Photoderm MAX Tmavý odstín SPF 50+ tónovaný aquafluid chrání pokožku před slunečním zářením a zároveň ji dodává sametově matný a sjednocený vzhled. Ultralehká textura fluidu nezanechává bílé stopy a krásně se roztírá. Fluid je dostupný ve světlém nebo tmavém odstínu, krásně kryje a není již třeba nanášet make-up. Produkt je voděodolný.

Výsledek:

  • chrání pleť před UV zářením
  • sjednocuje a matuje pleť
  • hydratuje a vyživuje pokožku

Složení

Díky unikátnímu patentu Buněčné Bioochrany™ v kombinaci se slunečními filtry chrání pokožku do hloubky, aktivuje přirozené reparační mechanismy a zaručí pokožce maximální ochranu.

Použití

Před pobytem na slunci naneste rovnoměrně a v dostatečném množství. Malé množství přípravku snižuje úroveň slunečné ochrany. Doporučujeme přípravek v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nepobývejte Vy ani Vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým OF totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.