BIODERMA Sensibio Rich Krém 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Sensibio Rich Krém je skvělým každodenním pomocníkem v boji proti suché a citlivé pokožce. Zklidňuje pleť a zmírňuje pocity pálení či pnutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
395

O produktu

50029817

BIODERMA Sensibio Rich Krém je skvělým každodenním pomocníkem v boji proti suché a citlivé pokožce. Zklidňuje pleť a zmírňuje pocity pálení či pnutí. Navíc krásně hydratuje a díky avokádovému oleji také vyživuje. Obsahuje patent Toléridine™, který snižuje citlivost pleti a ta pak mnohem lépe odolává vnějším negativním vlivům. Příjemná textura krému navrací pokožce jemnost a pružnost. Nezpůsobuje tvorbu komedonů.

Výsledek:

  • zklidňuje, hydratuje, vyživuje a posiluje
  • přispívá k jemné pokožce
  • snižuje citlivost pleti

Složení

Sensibio Rich je složený z aktivních látek, které prošly přísným výběrem. Neobsahuje konzervační látky a parfém, a je proto zárukou optimální tolerance i pro oblast očí.

Použití

Jednou nebo dvakrát denně naneste Sensibio Rich krém na krk, dekolt a tvář. Předtím tyto partie očistěte vodou Sensibio H2O nebo Sensibio Čisticím mlékem. Poté naneste krém z řady Sensibio. Aby byly účinky optimální, jako doplňkovou péči doporučujeme používat Sensibio Masku, určenou na hydrataci a zklidnění.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.