BIOMED Sensitive ústní voda 500 ml

Dentální hygiena

Značka: BIOMED
Přírodní ústní voda pro citlivé zuby. Remineralizuje zubní sklovinu, a tím snižuje citlivost zubů. Pečuje o dásně a odstraňuje zubní plak.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značek SPLAT, BIOMED, Innova v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na vánoční balení. Akce platí do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50117692

Přírodní ústní voda pro snížení citlivosti zubů. Obsahuje výtažky z psyllia, listů břízy a jader červených hroznů. Stahující účinky dubové kůry prospívají dásním. Oxalát draselný remineralizuje zubní sklovinu, a tím snižuje citlivost zubů. Bromelain – enzym z ananasu, odstraňuje zubní plak.

Výsledek:

  • snižuje citlivost zubů
  • pečuje o dásně
  • odstraňuje zubní plak

Složení

Obsahuje 98 % přírodních složek. Aktivní složky: oxalát draselný, extrakt ze psyllia, listů břízy a jader červeného hroznového vína, dubová kůra, extrakt z ananasu bromelain. Neobsahuje fluorid, alkohol.

Použití

Používejte po vyčištění zubů a po jídle. Odměřte půl víčka a proplachujte v ústech 1 minutu. Poté vyplivněte a již nevyplachujte vodou. Nepolykejte

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.