Biopron LAKTOBACÍLKY 30 pastilek

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Biopron Laktobacílky jsou cucavé pastilky s višňovou příchutí obsahující probiotika vhodné zejména pro děti od 3 let, ale i dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50107872

Biopron Laktobacílky je doplněk stravy ve formě cucavých pastilek, který obsahuje kombinaci 3 probiotických kmenů s vysokým podílem bifidobakterií vhodných zejména pro dětský organismus.

Obsažené probiotické kmeny mají vysokou odolnost vůči působení žaludečních a žlučových kyselin, vysokou přilnavost k buňkám střevního epitelu a dlouhou dobu životaschopnosti. Přípravek je určen pro děti od 3 let a dospělé.

  • Vhodné v průběhu a po užívání antibiotik.
  • Pastilky s višňovou příchutí.

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let užívají 1 pastilku denně. Pastilku nechte volně rozpustit v ústech.

Složení

Bifidobacterium longum 50 %, Lactobacillus acidophilus 40 %, Lactobacillus rhamnosus 1 x 109 CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units) v jedné pastilce.

Sladidla (sorbitol, sukralóza), směs probiotických kmenů (obsahuje mléčné a sójové složky), látky protispékavé (stearan hořečnatý, talek, oxid křemičitý), barvivo (extrakt z červené řepy), antioxidant (kyselina citronová), aroma višeň.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5 °C do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.