BISACODYL DRG.105X5MG

BISACODYL DRG.105X5MG

50001481
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
193 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem u dodavatele
Bisacodyl

BISACODYL-K se užívá při akutní zácpě. Působí na pohyblivost tlustého střeva a konečníku a podporuje vylučování stolice a plynů.

Podrobné informace o produktu

BISACODYL-K zvyšuje pohyblivost tlustého střeva neboli střevní peristaltiku a tím podporuje vylučování stolice a plynů. Přípravek BISACODYL-K je projímadlo. Užívá se při akutní funkční zácpě např. při změně životosprávy, při změně pobytu při cestování. Tablety BISACODYL-K jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 10 let.

Jak se přípravek BISACODYL-K obalené tablety užívá:

Dospělí, dospívající a děti od 10 let užívají 1-2 tablety denně před spaním. Maximální denní dávka je 2 tablety. Děti ve věku 2-10 let mohou užívat tablety jen na doporučení lékaře. Přípravek je určen ke krátkodobému podávání. Účinek se projeví za 6 až 12 hodin po užití.

Složení:

Léčivou látkou je bisacodylum 5 mg v jedné obalené tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, želatina, mastek, methakrylátový kopolymer typ A, methakrylátový kopolymer typ B, arabská klovatina, triacetin, sacharóza, voskové leštidlo, tartrazin, ponceau 4R.

Upozornění:

Přípravek BISACODYL-K obsahuje laktózu a sacharózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Bisacodyl Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 12 let Farmakoterapeutická skupina laxativa
SUKL 96620 EAN 96620

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.