Bloom and Blossom Tuze hladová housenka dětské tělové mléko 200 ml

Kosmetika

Jemné tělové mléko se zklidňující vůní jasmínu a levandule. Pro citlivou pokožku malých dětí a miminek již od prvních dnů. 97 % přírodních ingrediencí.
NAVÍC Bloom&Blossom suchý tělový olej 50 ml Při nákupu produktů značky Bloom and Blossom v minimální hodnotě 690 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bloom&Blossom suchý tělový olej 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob
NAVÍC Bloom and Blossom Osvěžující sprej na nohy 40 ml Při nákupu produktů značky Bloom and Blossom v minimální hodnotě 690 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bloom and Blossom Osvěžující sprej na nohy 40 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

O produktu

50121711

Jemné tělové mléko z 97 % přírodních ingrediencí. Kosmetika Bloom & Blossom Tuze hladová housenka je vytvořena pro citlivou pokožku malých dětí a miminek již od prvních dnů života a je bezpečná i pro pokožku a se sklonem k atopickému ekzému. Formule schválená pediatry a dermatology obsahuje bambucké máslo a mandlový olej. Hydratační tělové mléko je vhodné ke zvláčnění pokožky zvláště po večerní koupeli. Příjemná vůně jasmínu a levandule navozuje zklidňující atmosféru při přípravě dětí ke spánku.

Výsledek:

  • 97% přírodní složení
  • vhodné pro děti a miminka od narození
  • bezpečné pro citlivou pokožku náchylnou k ekzémům
  • bez obsahu škodlivých látek
  • vhodné i pro vegany

Složení

Bambucké máslo, mandlový olej, vitamin E.

Použití

Mléko použijte na pokožku obličeje a těla a jemně vmasírujte.

Upozornění

Pokud se přípravek dostane do očí, dobře vypláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.