Moringa Blue Moringa for men Turbo 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: MORINGA
Síla přírody pro mužskou vitalitu a energii! Obsahuje kotvičník a kořen maca, který přispívá k fyzickému zdraví a podporuje mužskou plodnost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115360

Síla přírody pro mužskou vitalitu a energii! Blue Moringa For Men Turbo obsahuje sušené listy moringy olejodárné, kotvičník zemní a peruánskou macu. Moringa je rostlina, která vyniká bohatstvím výživných látek. Kotvičník zemní působí na pohlavní orgány a příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu mužů. Maca je nazývána peruánským ženšenem, protože přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví. Podporuje vytrvalost a vitalitu a v neposlední řadě je pověstná tím, že příznivě působí na mužskou plodnost.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník ovlivňuje hormonální aktivitu mužů
  • maca přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví
  • maca podporuje mužskou plodnost

Dávkování

2 kapsle 2x denně. Užívejte po jídle. Zapijte nejméně 200 ml vody. Pokud budete přípravek užívat déle než 6 měsíců, doporučené množství denní dávky by mělo být sníženo na polovinu (2 kapsle 1x denně).

Složení

100 % Moringa Carribean, Tribulus terrestris, Lepidum meyenii, rostlinná celulóza, barviva: oxid titančitý a indigokarmín. V 1 tobolce: Prášek z listů moringy karibské 200 mg, Kotvičník zemitý 150 mg, Maca 20 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.