Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Citron 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Citron je organický olej vysoké kvality získaný z kůry plodů lisováním za studena. Je vhodný pro aromaterapii i pro péči o pokožku.
219 ušetříte 56 Kč

Původní cena 275 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 275 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Citron 10 ml

50130720

Úvod

Svěží citrusová vůně přírodní silice zbystří Vaše smysly a nasměruje Vás k lepší náladě. Booming Bob Esenciální olej Citron je organický olej vysoké kvality získaný z kůry plodů lisováním za studena. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, při péči o pokožku oceníte jeho čisticí účinek. Skvěle se hodí: bergamotu, eukalyptu, fenyklu, zázvoru, jalovci, levanduli, růži, santalovému dřevu, ylang ylang, pomeranči, pačuli.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Jižní Afrika

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Citrus limon (Lemon), který přirozeně obsahuje: Limonene, Citral, Geraniol, Linalool.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.