Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Grapefruit 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Grapefruit je organický olej vysoké kvality, získaný studenou destilací z kůry plodů. Je vhodný pro aromaterapii, má revitalizující účinky na pleť.
295 ušetříte 74 Kč

Původní cena 369 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 369 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Grapefruit 10 ml

50130722

Úvod

Přírodní silice s citrusovou hořko-sladkou vůní navozuje svěžest a letní pohodu. Booming Bob Esenciální olej Grapefruit je organický olej vysoké kvality bez obsahu bergaptenu, který se získává studenou destilací z kůry grapefruitu. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp i pro péči o pokožku, má revitalizující účinky na pleť. Skvěle se hodí: k bergamotu, santalovému dřevu, citronele, fenyklu, citronu, pomeranči, zázvoru, levanduli, ylang ylang, rozmarýnu, borovici.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Jižní Afrika

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Citrus paradisi (Grapefruit), který přirozeně obsahuje: Limonene, Citral, Linalool.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.