Drogerie

Booming Bob Směs esenciálních olejů Focus 10 ml

  • Booming Bob Směs esenciálních olejů Focus 10 ml je energizující kompozice organických silic vysoké kvality. Vhodné pro aromaterapii i pro péči o pokožku.
269 ušetříte 70 Kč

Původní cena 339 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 339 Kč

O produktu: Booming Bob Směs esenciálních olejů Focus 10 ml

50130713

Úvod

Energizující směs přírodních silic z pomeranče, citronu, limetky a zelené máty osvěží Váš pracovní den a podpoří chuť udržet Vaše soustředění správným směrem. Booming Bob Směs esenciálních olejů Focus 10 ml je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp i pro péči o pokožku.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Jižní Afrika

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Citrus Limon (Lemon) Peel Oil *, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil *, Citrus sinensis (Sweet Orange) Peel Oil *, Mentha Spicata (Spearmint) Oil * Který přirozeně obsahuje: Limonene, Citral, Geraniol, Linalool. *z organického zemědělství.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.