Brainway Mevalen 30 kapslí

50106561

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

99

Cena za 100 g: 1597 Kč

O produktu

Kozlík lékařský příznivě působí na spánek a usínání. Pomáhá navodit relaxaci, spánek a klid. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. Pomáhá navodit relaxaci, spánek a klid. Přípravek Brainway Mevalen doporučujeme užívat osobám dlouhodobě vystaveným stresu a osobám s poruchami spánku a usínání.

  • Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (Příznivý účinek se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo) a ke zkrácení doby nutné pro usnutí (Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 1 mg melatoninu těsně před spaním).
  • Kozlík lékařský příznivě působí na spánek a usínání. Pomáhá navodit relaxaci, spánek a klid. Podporuje kognitivní funkce a duševní zdraví. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a normálnímu trávení.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli asi 30 minut před spaním.

Složení:

Výtažek z kořene kozlíku lékařského 160 mg, želatina 45 mg, melatonin 2 mg v jedné kapsli.

Upozornění:

Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry
Značka Brainway
Forma Kapsle
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594044980517

Kategorie produktu