516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun BP 6000 digitální tlakoměr

Braun BP 6000 digitální tlakoměr

Braun BP 6000 digitální tlakoměr

50104103
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 950 Kč
Skladem na e-shopu

Digitální tlakoměr vám rychle a přesně změří systolický a diastolický tlak i aktuální tep. Nabízí možnost uložit až 80 měření do dvou uživatelských profilů.

Podrobné informace o produktu

O své zdraví se staráte každý den. Ale co vaše srdce? S tlakoměrem od společnosti Braun je měření tlaku jednoduchou a rychlou záležitostí. Stačí přístroj nasadit na ruku, stisknout tlačítko start a během několika vteřin máte výsledky před sebou. Zařízení měří přesně, jeho kvality jsou dokonce potvrzeny vědeckou společností ESH. Balení obsahuje dvě velikosti manžet, abyste si vybrali tu, která vám na paži bude lépe sedět a zajistí pohodlné měření.

Paměť pro 80 měření

Praktický barevný indikátor je rychlou a přehlednou ukázkou toho, jak na tom jste. Přístroj změří průměrný systolický a diastolický tlak a tep. Při měření se na displeji zobrazí výsledky z posledních tří měření, abyste mohli srovnávat vývoj hodnot a měli přehled o svém kardiovaskulárním zdraví. Do integrované paměti si lze uložit až 80 naměřených hodnot s datem a časem, rozdělených do dvou uživatelských profilů. Zařízení proto můžete používat i se svou drahou polovičkou.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167600851

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.