Braun BT3040 zastřihovač vousů + Gillette Flexball

Elektronika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Chcete zastřihnout bradku či knír, udržovat strniště, nebo naopak plnovous, případně zkrátit vlasy? Se vším si hravě poradí multifunkční zastřihovač Braun BT3040, navíc v sadě se špičkovým strojkem Gillette Flexball.

Dokonale upravené vousy

Pokud preferujete strniště nebo krátkou bradku, máte k dispozici máte dva nástavce s pevnou délkou 1 a 2 mm a nástavec s možností nastavení délky střihu v rozmezí 1–10 mm. Delší vousy upravíte s nástavcem 11–20 mm. Zastřihovač můžete nastavovat v krocích po 0,5 mm, máte tedy k dispozici celkem 39 možných délek střihu. Přesné kontury zastřihnete bez nástavce a upravíte pomocí strojku Gillette Flexball, který je součástí balení.

Plně omyvatelný

Velkou výhodou je možnost čistit strojek pod tekoucí vodou. Břity z nerez oceli jsou pak nejen mimořádně odolné, ale také úžasně ostré, takže si bez problémů poradí i s hustšími vousy. Strojek můžete používat síťově i v akumulátorovém režimu. Po 8 hodinách nabíjení funguje až 60 minut bez nutnosti připojení do sítě, přičemž na nutnost dobití vás upozorní LED kontrolka.