516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun IRT 3030 digitální ušní teploměr

Vyprodáno
Braun IRT 3030 digitální ušní teploměr

Braun IRT 3030 digitální ušní teploměr

50104105
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 090 Kč

Braun vytvořil digitální infračervený ušní teploměr pro celou rodinu. Během vteřiny vám nabídne přesné aktuální měření a za pomoci akustického signálu vás informuje o tom, zda máte zvýšenou teplotu nebo horečku.

Zobrazit kategorii Digitální teploměry » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Kompaktní digitální infračervený ušní teploměr od společnosti Braun vás zaujme svým moderním zaobleným designem, s nímž vám přesně padne do ruky a zajistí pohodlné, rychlé a šetrné měření. Je určen pro každého bez rozdílu věku. Použitý materiál je zdravotně nezávadný a nevyvolává žádné reakce na pokožce, proto se výborně hodí pro měření teploty i u malých miminek či dokonce novorozeňat. K naměření přesné teploty těla mu stačí pouhá jedna vteřina, proto jeho použití nebude děti ani dospělé dráždit, téměř si ho ani nevšimnou.

Akustická signalizace teploty

Do přístroje je integrován zvukový poradce teploty. Podle toho, kolikrát uslyšíte pípnutí, budete vědět, jak na tom jste. Jedno pípnutí značí teplotu v normálním rozsahu, dvě pípnutí jsou pro zvýšenou teplotu a čtyři pípnutí pro horečku. Uzávěr baterií má speciální ochranný zámek, aby nehrozilo nebezpečí, že se baterie dostane do rukou dítěte. Po zapnutí se na přehledném displeji objeví poslední naměřená hodnota, takže ji můžete porovnat s aktuálním stavem a podle toho zjistíte, zda vám nemoc již ustupuje, nebo je třeba navštívit lékaře.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167230300

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.