516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun IRT 6020 digitální ušní teploměr

Braun IRT 6020 digitální ušní teploměr

Braun IRT 6020 digitální ušní teploměr

50104106
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 650 Kč
Skladem na e-shopu

Digitální teploměr od společnosti Braun disponuje patentovanou předehřátou špičkou a zajistí vám spolehlivě přesné měření se systémem navádění ExacTemp.

Podrobné informace o produktu

Digitální infračervený teploměr ThermoScan od společnosti Braun je vřele doporučován jako spolehlivý přístroj, který vám během chvilky přesně změří teplotu. Vyniká svým kompaktním zaobleným provedením a ergonomickým designem, stejně jako spolehlivostí a odolností, vydrží totiž bezchybně funkční dlouhé roky. Patentovaná špička přístroje je předehřátá, aby nedocházelo při měření k odchylkám hodnot. Jako bonus je teploměr příjemný na dotyk a nedráždí dokonce ani malé děti, které cítí sebemenší nepříjemný dotyk.

Poslední naměřená hodnota

Během měření vás navádí systém ExacTemp. Světelná i akustická indikace vám vždy přesně prozradí, zda máte teploměr ve správné pozici, aby naměřil přesné aktuální hodnoty. K tomu mu stačí pouhých pět vteřin, po nichž vám ukáže výsledky na přehledném displeji. Na něm se ihned po zapnutí zařízení ukáže také předchozí (poslední) naměřená hodnota, abyste měli možnost srovnání a odhadli, jestli vám horečka klesá.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167602091

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.