Braun IRT 6020 digitální ušní teploměr

Zdravotnické prostředky

Značka: BRAUN
Digitální teploměr od společnosti Braun disponuje patentovanou předehřátou špičkou a zajistí vám spolehlivě přesné měření se systémem navádění ExacTemp.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104106

Digitální infračervený teploměr ThermoScan od společnosti Braun je vřele doporučován jako spolehlivý přístroj, který vám během chvilky přesně změří teplotu. Vyniká svým kompaktním zaobleným provedením a ergonomickým designem, stejně jako spolehlivostí a odolností, vydrží totiž bezchybně funkční dlouhé roky. Patentovaná špička přístroje je předehřátá, aby nedocházelo při měření k odchylkám hodnot. Jako bonus je teploměr příjemný na dotyk a nedráždí dokonce ani malé děti, které cítí sebemenší nepříjemný dotyk.

Poslední naměřená hodnota

Během měření vás navádí systém ExacTemp. Světelná i akustická indikace vám vždy přesně prozradí, zda máte teploměr ve správné pozici, aby naměřil přesné aktuální hodnoty. K tomu mu stačí pouhých pět vteřin, po nichž vám ukáže výsledky na přehledném displeji. Na něm se ihned po zapnutí zařízení ukáže také předchozí (poslední) naměřená hodnota, abyste měli možnost srovnání a odhadli, jestli vám horečka klesá.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.