516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun IRT 6520 digitální ušní teploměr

Braun IRT 6520 digitální ušní teploměr

Braun IRT 6520 digitální ušní teploměr

50104107
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 790 Kč
Skladem na e-shopu

S digitálním teploměrem od společnosti Braun získáte ještě přesnější měření díky systému ExacTemp v kombinaci s technologi Age Precision pro určení věkové kategorie.

Podrobné informace o produktu

Pokročilý teploměr od společnosti Braun se hodí nejen do domácností, ale i do profesionálních lékařských zařízení. Kompaktní model totiž v sobě spojuje odlehčený design, ergonomický tvar, pokročilé funkce, přesnost měření a snadné ovládání. Je určen pro uživatele bez věkového omezení. Můžete ho použít k měření teploty u vašeho novorozeného miminka. Patentovaná špička je předehřátá, aby nedocházelo k odchylkám naměřených hodnot. Špičku k tělu přiložíte přesně za pomoci systému ExacTemp, jenž využívá světelnou a akustickou indikaci, aby vám ke správné poloze teploměru dopomohl. Poté stačí jen pět vteřin a výsledky se objeví na přehledném displeji.

Technologie Age Precision

Displej však není obyčejný. Podle naměřených teplot se zbarvuje třemi různými barvami. Zelená značí teplotu v normě, žlutá zvýšenou teplotu a červená alarmuje horečku. K mimořádné přesnosti dopomáhá i technologie Age Precision, která počítá při měření s věkem uživatele, protože naměřené hodnoty u dospělých a dětí můžou vždy znamenat jiné důsledky. Přední panel s displejem nabízí možnost nastavit noční světlo, abyste na něj viděli i za snížené viditelnosti.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167652096

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.