516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun LF 40 náhradní krytky

Vyprodáno
Braun LF 40 náhradní krytky

Braun LF 40 náhradní krytky

50104109
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
299 Kč

Náhradní krytky pro teploměry Thermoscan slouží k hygienickému a přesnému měření teploty v uchu. Jsou vhodné k použití i u dětí, neobsahují totiž BPA ani latex. V balení najdete 40 ks.

Zobrazit kategorii Teploměry » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Měřte teplotu sobě i ostatním členům rodiny ještě přesněji a zcela hygienicky. Společnost Braun vytvořila jednorázové ochranné krytky pro své teploměry, které poslouží při měření teploty v uchu. Jejich využitím se účinně eliminuje riziko přenosu bakterií a dalších škodlivých mikroorganismů. Teploměr je chráněn a není třeba jej průběžně mezi jednotlivými měřeními dezinfikovat. Krytky jsou plně kompatibilní se všemi teploměry Braun Thermoscan z řady 3000/4000 a 6000.

Patentovaný design

Jejich použití je zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují latex ani BPA, proto je lze využít i u alergiků nebo malých dětí, kde by jinak mohlo hrozit riziko podráždění pokožky. Patentovaný design přesně padne do dětského ouška i do ucha dospělého člověka a optimalizuje přesnost měření. Balení obsahuje celkem 40 jednorázových krytek v elegantním průhledném provedení.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167400062

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.